O nas

Pannonia Entertainment Ltd. jest wiodącym dystrybutorem wydarzeń kinowych oraz filmów, skupioną głównie na obszarze Środkowej i Wschodniej Europy, Bałkanów, krajów regionu bałtyckiego, a w ostatnim czasie także Chin. Posiada bogate doświadczenie w dystrybucji kinowego kontentu alternatywnego, takiego jak opera, balet, spektakle teatralne, koncerty muzyki klasycznej i popularnej, wirtualne zwiedzanie wystaw, klasyki i nowości filmowe.

Co ważne, Pannonia Entertainment zapewnia zarówno transmisje na żywo z proponowanych projekcji, jak i nagrania z nich dające możliwość późniejszej, czy wielokrotnej emisji. Dbamy również o tłumaczenie produkcji tego wymagających i przygotowywanie napisów polskich.

Każda produkcja to wyjątkowe wydarzenie dla widzów przyzwyczajonych do kina w podstawowym rozumieniu tego słowa, ponieważ treści, które proponujemy to często widowiska rozgrywające się na najsłynniejszych światowych scenach – niejednokrotnie dla polskiego widza niedostępne. Chętnie współpracujemy również w stworzeniu dodatkowej atmosfery naszym projekcjom i organizacji wydarzeń kinowych. Staramy się udowodnić, czym niezwykłym może stać się zwykłe wyjście do kina!